Produkcja filmowa

Jesteśmy dostawcą sprzętu, oprogramowania i usług CinemaVision niezbędnych do tworzenia wysokiej jakości filmów stereoskopowych.

Bazujemy na podstawowej zasadzie sukcesu w branży filmowej - doskonałość i bezkompromisowa jakość. Doskonale przy tym gospodarujemy możliwościami budżetowymi optymalnie dopasowując poziom rozwiązań - od małych jednodniowych projektów do dużych wielomiesięcznych produkcji.

Naszymi partnerami są Instytut Nauki i Techniki Stipendium oraz Fundacja ISYRIUS.

Zapraszamy na kanały YouTube Stipendium oraz YouTube ISYRIUS w celu obejrzenia materiału filmowego z naszych wspólnych przedsięwzięć. Zachęcamy również do obejrzenia produkcji promujących turystykę kulturową i historyczną.

3D

Stereoskopia

Naszą wiedzę i sprzęt skutecznie wykorzystasz do fabuły, dokumentu, koncertu, teledysku, reklamy oraz instruktażu. Pomożemy Tobie odbyć drogę z 2D do 3D.

4K

Rozdzielczość

Posiadamy doświadczenie i pełną zdolność wykonawczą rejestracji i postprodukcji materiału w wysokiej rozdzielczości 4K (4096x2160) oraz UltraHD (3840x2160).

120 fps

Wysoki klatkaż

Potrafimy synchronizować wiele kamer oraz umożliwić rejestrację stereoskopową slow motion (ponad 120 fps) jednocześnie z 4 rigów.

DCP+TV

Konwergencja

Mając pełną znajomość ograniczeń każdego formatu oraz uwzględniając je już na etapie produkcji zapewniamy uzyskanie produktów końcowych najwyższej jakości.

Preprodukcja

Zorganizujemy sprawną i efektywną pracę grupową wykorzystując inowacyjne rozwiązania ICT.

Produkcja

Doradzamy, dobieramy i kompletujemy sprzęt zapewniający szybką rejestrację atrakcyjnych ujęć najwyższej jakości.

Postprodukcja

Przetwarzamy cyfrowy materiał filmowy zawierający obrazy przestrzenne w technice stereoskopowej 3D i rozdzielczości UltraHD/4K.

Dystrybucja

Automatyzujemy proces przygotowania i udostępnienia filmów dla różnych kanałów dystrybucji i grup docelowych.